تماس با ما
Amanda Cho

شماره تلفن : +86 15982044032

WhatsApp : +8615982044032

برخی نکات در زندگی روزمره می تواند در طول COVID-19 به ما کمک کند

March 19, 2020

برخی نکات در زندگی روزمره می تواند در طول COVID-19 به ما کمک کند
همانطور که برای همه مشخص است ، روش انتقال آن عمدتا از طریق قطرات و تماس است.

این 5 مورد زیر می تواند به زندگی روزمره ما کمک کند
1. درست بعد از بازگشت به خانه ، دست ها را بشویید
مهم است که دست هایمان را به درستی بشویید. استفاده از شستشوی دست ، صابون ، آب سفید کننده برای شستن دست ها ، اثرات نسبتاً خوبی در جلوگیری از عفونت کوروی ویروس 2019 دارد.
اصولاً دستمان را شستشو می دهیم ، سپس غذا می گیریم. پس از رفتن به بازی توالت ، باید دست ها را به خوبی بشویید. مخصوصاً ، اگر به بیمارستان یا مکانهای شلوغ عمومی مراجعه می کنید ، لطفاً به خاطر داشته باشید که دستان خود را بشویید ، بینی خود را بشویید یا لباس خود را عوض کنید.

2. ماسک ها را به درستی بپوشانید
بیشتر افراد در مورد ماسک ها سوء تفاهم دارند ، اما باید مفهوم صحیح را دوباره برقرار کنیم: سرفه ، عطسه بیشترین لزوم پوشیدن ماسک است ، افراد بیمار باید در خانه به خصوص تب استراحت کنند و هنگام سرفه ، عطسه باید ماسک بپوشد ، نه این که آن را خاموش کنید ، سپس عطسه کنید یا سرفه کنید. ماسک ، سرفه ، عطسه باید دهان و بینی را با دستمال ، حوله ، آستین بپوشاند.

3.آیا از بعضی جاها مسافرت می کنید؟
اگر تب ، سرفه و سایر علائم تنفسی وجود دارد ، لطفا با پزشک مشورت کنید. از جستجوی وسایل نقلیه عمومی هنگام جستجوی معالجه پزشکی خودداری کنید و از تاریخچه تماس یا تاریخ مسافرت که بهترین راه برای بهره مندی دیگران است ، به طور فعال اطلاع دهید.

4. خواب + تغذیه + ورزش
در عین حال ، داشتن یک خواب خوب ، خوردن غذاها برای به دست آوردن غذای کافی ، نوشیدن آب و انجام برخی از ورزش ها نیز مهم است.

5. آخر اینکه ، در کل ، آرامش خود را حفظ کنید ، می توانید با دوستان خوب خود گپ بزنید ، به موسیقی یا دیگران که دوست دارید گوش دهید.